Witam Panów ! Kto robił kurs na ADR ?

Witam Panów ! Kto robił kurs na ADR ?

Słuchajcie, mam taką sprawę, że szukam dobrej firmy szkoleniowej. Zależy mi na zrobieniu kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, żeby móc pracować jako zawodowy kierowca.

Orientujecie się kto robi takie szkolenia?

zasscier76

Posty: 20

 
Co do wysokiej zdawalności to nie wiem, jak to u nich wygląda, ale generalnie ludzie sobie chwalą sam poziom kursów, które przygotowuje marka http://abc-szkolenia.com/. Dwóch moich znajomych robiło u nich papiery kwalifikacji wstępnej na kierowców i mówili, że wszystko spoko. Także, moim zdaniem pożądane byłoby sobie obczaić co i jak.

mariuseus

Posty: 15

 
Co do ADR to zależało mi na dostaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie poszukiwałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na http://abc-szkolenia.com/. Zgrana firma, niesłychanie mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Sporo osobom niesłychanie się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

marq

Posty: 27

 
Moim zdaniem pożądane byłoby sobie wykonać kursy związane z przewozem materiałów szczególnie niebezpiecznych. Jest za to dodatkowa kasa i wcale nie taka mała :) Ja już w zeszłym roku zdałem egzamin, mam uprawnienia i przy okazji więcej zleceń. Nie wiem jak dzisiaj, ale jeszcze rok temu to takich godziwych szkolących w zakresie ADR ośrodków było jak na lekarstwo...

Ptaszek

Posty: 13

 
Hmm...powiem Ci, iż trudno o porządny kurs, jeśli chodzi o taki certyfikat. Sam sprawdziłem kilka ośrodków, popytałem znajomych i generalnie nie jest różowo. Mnie się udało zaliczyć całkiem niezłe szkolenie w firmie abc-szkolenia.com i chyba jest to jedne miejsce jakie mógłbym komukolwiek polecać. Na certyfikat kursy robią raz w miesiącu, więc nie powinno być problemu żeby się załapać w jakimś w miarę szybkim terminie.

Boss

Posty: 17

 
Bez certyfikatu kompetencji zawodowych, ani rusz. Jeden papierek zaś jego brak jest tak strasznie odczuwalny...Jakoś w zeszłym miesiącu na szczęście już dostałam certyfikat i mogę zakładać biznes:)! Wiele mi w tym pomogła firma abc-szkolenia.com, u jakiej przeszedłem pełne szkolenie. Polecam wszystkim z branży transportowej.

Dobrego dnia życzę, hej!

Szary

Posty: 16

 
Ja to nie mam szczęścia do kursów. Już kilka razy próbowałem się dobrze przygotować na egzamin na doradcę ADR i nic z tego nie wyszło. Sam już nie wiem czy to wina kursu, czy może ja jestem jakiś odporny na wiedzę:P Nawet nie wiem jaki procent w moim ośrodku zdawał za pierwszym podejściem...Natomiast wątpię, żeby to było sporo więcej niż 60 – 70 procent.

piotrex007

Posty: 13

 
Osobiście to nie mam ogromnego doświadczenia jeśli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie trochę się pozmieniało od tego czasu. Generalnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią potrzebne badania, żeby się potem nie okazało, iż trzeba różne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

Bwoy-Yo

Posty: 23

 
Cóż mogę napisać – trzeba szukać:) Dobrze, iż tutaj pytasz, natomiast też warto wśród znajomych zrobić mały sondaż. Poza tym, ja jestem zdania, iż dobrze też się przejść do konkretnych ośrodków szkoleniowych i zobaczyć jak oni tam pracują, zaś najlepiej to zagadać ludzi, którzy wychodzą po kursie:) Ja tak zrobiłem – porządny research to podstawa!

magic17

Posty: 19