zajęcia dla dzieci, poszukuję w Barcelonie!

zajęcia dla dzieci, poszukuję w Barcelonie!

Dzień dobry. Chcę znaleźć jakieś ciekawe dodatkowe lekcje dla dziecka. Może wiecie coś więcej na temat programowania dla młodzieży? Czekam i bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.

Akimer56

Posty: 3

 
Jeśli szukacie zajęć z programowania dla dzieci w Barcelonie, to polecam tę placówkę https://www.codinggiants.es. Nie sądziłam, iż synowi tak niesłychanie spodoba się pisanie programów, a tu wyszło, iż to jego pasja. Natomiast to prawda, iż wszystko zależy od podejścia instruktorów i dobrze prowadzonych zajęć.

mJaUrVcEin

Posty: 15

 
Czyli wychodzi na to, że i my musimy sprawdzić programowanie dla dzieci. Od jakiegoś czasu syn mówił, że chciałby chodzić na takie dodatkowe lekcje. Musimy coś wybrać.

Januszek

Posty: 8

 
Tylko jakie kursy wybrać. Podobno najlepsza jest szkoła programowania dla dzieci, w której zajęcia są prowadzone dla różnych grup wiekowych po to, aby każdy podopieczny sobie poradził. Czytałem, że w Barcelonie powstał super oddział. Musze to sprawdzić, bo jak coś, to na pewno będę chciał zapisać córkę.

Franko99

Posty: 9

 
Super, że w Barcelonie powstała placówka. Mam nadzieję, że kursy są tutaj dopasowane do wieku dzieciaków i każde będzie mogło nauczyć się coś nowego. Ogólnie popieram naukę kodowania :)

Badalaman

Posty: 25

 
Szkoła programowania dla dzieci, do której mógłbym zapisać swojego syna, koniecznie musi być naprawdę dobrą i skuteczną placówką. Czytałem, że bardzo wiele zależy od podejścia instruktorów. Jak zaciekawią zajęciami, to dziecko dużo szybciej może się czegoś nauczyć.

benia

Posty: 9

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, które są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

BOBOBO%6

Posty: 13

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, że tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym bardzo dobrze się bawią. Nie rezygnujemy, albowiem kodowanie to dużo korzyści.

gruszk56

Posty: 16

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, że tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym świetnie się bawią. Nie rezygnujemy, bo kodowanie to wiele korzyści.

Laleczka4

Posty: 7

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednak pewna, że trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci naprawdę się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Black_Riot

Posty: 17