nauka prawa jazdy w Wieliczce, oferta ?

nauka prawa jazdy w Wieliczce, oferta ?

Jakie jazdy doszkalające w Krakowie polecacie? Wybrałem fatalnego instruktora i muszę porządnie przygotować się kilkoma lekcjami do egzaminu. Liczę na pomoc. Dziękuję.

nero45

Posty: 10

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest bardzo okej http://wilkar.pl. Muszę polecić, bo sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych problemów. Poza tym, a co najważniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

namok

Posty: 20

 
To jednakże sporo za taką ekspresową szkołę prawa jazdy w Wieliczce :) Doliczając do tego trudności w zdaniu egzaminu za pierwszym razem, wyjdzie pokaźna suma. I jeszcze te orzeczenia itd. Jak byłbym pewien, iż zdam egzamin za pierwszym razem, to rzeczywiście mógłbym się skusić.

Moderator

Posty: 23

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

Boberkowy

Posty: 9

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

333_333

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Czorny1337

Posty: 23