pranie dywanów Grudziądz, znacie firmę?

pranie dywanów Grudziądz, znacie firmę?

Z góry dziękuję za nakaz jakiejś dobrej pralni, do której można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeżeli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Babeczka

Posty: 7

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w dobrej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niezmiernie porządne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niezmiernie długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

Orolniki

Posty: 26

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam dobrej pralni, ale muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

codePerformance

Posty: 14

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

Marioleczka

Posty: 13

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam bardzo dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez bardzo długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

Kizakkk

Posty: 5

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z doświadczonego czyszczenia dywanów. Jest mnóstwo tanich pralni w Grudziądzu.

dskoku

Posty: 21