Kominek gazowy w Krakowie

Kominek gazowy w Krakowie

Znacie jakieś dobre oferty wkładów kominkowych gazowych w Krakowie? Ważna jest dla mnie cena, albowiem jak się już zdążyłem zorientować, to nie jest tani wydatek. Jak coś, czekam.

francoo_00

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o kominki na Stattlera, to też polecam. Nie znalazłem lepszej oferty. Naprawdę pod kątem cenowym jest tu bardzo okej. Poza tym sprzedają dobrej klasy wkłady kominkowe.

TomekK

Posty: 10

 
Czekam na wszelkie informacje. Mnie też interesuje montaż kominków w Krakowie. W sumie jeśli chodzi o wybór kominka i zabudowy, to poradzę sobie sam. Gorzej z wykonaniem :)

Gucio

Posty: 12

 
Cześć wszystkim. Mam zamiar kupić kominek i nie bardzo orientuję się w kwestii zapotrzebowania na ciepło. Jakim kalkulator polecacie? Może pomożecie również znaleźć dobrego sprzedawcę, jakąś znaną i cenioną firmę od wkładów kominkowych w Krakowie. Z góry dziękuję.

Phylu

Posty: 7

 
Polecam tego sprzedawcę wkładów kominkowych gazowych w Krakowie http://wkladzeliwnyzuzia.pl. W sumie propozycja tej firmy dotyczy również kominków powietrznych i z płaszczem wodnym. Faktycznie bardzo rzetelna i słynna firma, dlatego polecam, bo także z własnego doświadczenia.

Kowalski

Posty: 15

 
O tak ja też jestem chętna, żeby dowiedzieć się, jaki sklep z kominkami w Krakowie jest godny polecenia. Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, a chciałabym skorzystać z kompleksowej oferty takiej od a do z, żeby doradzili mi dobry kominek, zaproponowali model i zajęli się instalacją.

MaszWielkosc

Posty: 6

 
Ja jednak zdecyduję się chyba na powietrzny wkład. Nie mam jakoś przekonania do tego płaszcza wodnego, tym bardziej że mam stare centralne ogrzewanie i nie bardzo da się to jakoś zgrać. Myślę, że nie zrobię źle, gdy wybiorę którąś z ofert w Krakowie, czyli dokładnie kominków powietrznych, które są dobrze opiniowane.

beniek

Posty: 23

 
Ja też potrzebuję pomocy w ogarnięciu ofert kominków w Krakowie. Jest ich mnóstwo i widzę, iż coraz lepsze propozycje :D Konkretnie zależy mi na świetnym wkładzie kominkowym z płaszczem wodnym, który będzie można podłączyć do centralnego ogrzewania. Z góry spore dzięki.

TomekK

Posty: 4