strony www w Łodzi, kogo polecicie ?

strony www w Łodzi, kogo polecicie ?

Czy tworzenie strony internetowej jest trudne? Chciałbym coś prostego, ale nie wiem czy sam mam się za to brać?

Dyduszek22

Posty: 2

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dziś strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale pomiędzy okresie przez te wszystkie lata niesłychanie wiele na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

sertus

Posty: 4

 
Niby stronę można zrobić na własną rękę, lecz trzeba się na tym znać. Tym bardziej, iż dziś trzeba zrobić stronę responsywną, która działa na wszystkich urządzeniach.

filemon66

Posty: 14

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

tomeix

Posty: 20

 
Strona to podstawa. Może być łatwa albo rozbudowana. Najistotniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Black_Riot

Posty: 13

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

bobusek

Posty: 12

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, natomiast schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wówczas wiemy, iż wykona to obowiązek o sporo lepiej. To nie jest łatwe, wobec tego jeżeli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Czarek

Posty: 10

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

namok

Posty: 5

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Kleooo6

Posty: 2

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

namok

Posty: 13