Znacie jakieś agencje tłumaczeń w warszawie ?

Znacie jakieś agencje tłumaczeń w warszawie ?

Witam.

Czy znacie jakieś godne polecenia biuro tłumaczeń, któremu mogę powierzyć ważne zlecenie?

marcin225

Posty: 13

 
Nie dziwię się wszystkim Wam, że macie kłopoty z tym, aby odszukać sprawdzone agencje tłumaczeń. Niekiedy człowiek nie jest w stanie ocenić usług firmy w przeciwnym wypadku niż po prostu korzystając ich usług. Wtedy możemy uczyć się na błędach. Trudno powiedzieć, jak nam to wyjdzie.

snake7

Posty: 16

 
Wydaje mi się, iż Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z jakiego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

Fifeczek2

Posty: 21

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z wielu języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i znalazłem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam sprawdzić rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

1977catophoby

Posty: 25

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, które posiada porządne referencje od klientów. Wydaje mi się, iż to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby skorzystać z ich usług.

Niekiedy najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero potem jego ceny.

Annna1

Posty: 22

 
Właściwie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

Bwoy-Yo

Posty: 23

 
Trafiałem już na niesłychanie inne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, niemniej jednak różne nie są w stanie nawet zapewnić tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

yarofe

Posty: 20

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 pln za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

drillmod

Posty: 17