Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Dajcie namiar na jakąś firmę, która zajmuje się wykorzystywaniem pianki PUR i będzie w stanie dla mnie wykonać tego typu izolacje. Jeśli macie w temacie jakieś doświadczenie, znacie firmę, która na tym polu działa to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Kogoś kto faktycznie dobrze będzie w stanie to wykonać.

Lamusek

Posty: 1

 
Ja jestem zadowolony z pianki, wykonanie u mnie robiła https://ekopur-system.pl. Sprawnie poszło na pewno szybciej niż z układaniem wełny. Wydaje mi się, że też izolacyjnie to u mnie wygląda lepiej niż u brata gdzie jest wełna.

grudziec55

Posty: 9

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

adameczek2323

Posty: 6

 
Z pianką można zrobić izolację dużo szybciej niż z wełną. Ale trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to prawidłowo zrealizować.

klarka

Posty: 7

 
Szukaj kogoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie izolacji a jednocześnie będzie w stanie zagwarantować prace z dobrą pianką i na dobrych maszynach, które sprawią, że izolacja będzie wykonana w odpowiedni sposób.

zenek744

Posty: 6

 
Dobre właściwości pianki sprawiają, że to izolacja, która się bardzo dobrze sprawdza. Natomiast trzeba jednocześnie szukać także kogoś kto będzie w stanie zagwarantować odpowiednie wykorzystanie pianki, potrzebne są dobre maszyny do natrysku.

fertuś45

Posty: 15

 
Izolacja z pianki ma świetne właściwości, ale staraj się szukać kogoś kto będzie w stanie ja dobrze wykonać. Na pewno będzie miało znaczenie to na jakich pracuje się maszynach.

Lupusx

Posty: 2