wynajem bus myślenice, jaka firma ?

wynajem bus myślenice, jaka firma ?

Myślicie, że warto interesować się busami na wynajem? Widziałem gdzieś na stronie luksusowe samochody z pełnym wyposażeniem. Pewnie miło byłoby nimi jeździć?

czdeRRR

Posty: 1

 
Dziś można zamówić sobie takiego busa, jakiego tylko chcecie. Może być bez kierowcy, niemniej jednak może być z kierowcą. To są samochody klasy premium, zatem ich wynajęcie nie należy do tanich. Z drugiej strony otrzymujemy samochód niezwykle dobrze wyposażony i spełniający wszystkie nasze wymagania jak i oczekiwania.

Sehano

Posty: 3

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

serwus45

Posty: 3

 
Busów do wynajęcia jest dużo, niemniej jednak tych luksusowych nie ma wiele. Wszystko oczywiście zależne jest od miasta, w którym poszukujemy takiego busa. Sam mieszkam w małym mieście i żeby mieć takiego busa to muszę jechać sto kilometrów. Nie za niesłychanie mi się to opłaca, wobec tego na razie jeszcze się na takim wynajem busa nie zdecydowałem.

100%UP

Posty: 11

 
Ostatnio wynajmowaliśmy busa w Krakowie od firmy https://www.andrive.pl. To jest po prostu super samochód. Mieliśmy mercedes V klasa granatowego. Napęd na cztery koła i prawie dwieście czterdzieści koni mechanicznych. To dopiero jeździło, polecam sprawdzić.

Gruszek2

Posty: 3

 
Jeśli jedzie siedem osób w takim dużym samochodem to koszty są naprawdę niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

Fanatyk

Posty: 16