Rozliczanie delegacji

Rozliczanie delegacji

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Warto w nie zainwestować?

olboyyy

Posty: 8

 
Zakładom, jakie zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Klarka45

Posty: 16

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Dzidzidek

Posty: 17

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie pożądane byłoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też potrzebuje osoby, która będzie nim zarządzała.

Seba123

Posty: 20

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, iż od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

Kruk

Posty: 15

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

vmario

Posty: 20

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Sklepik

Posty: 13

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. W szczególności wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Demi45P

Posty: 17

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle znaczące dokumenty, nieraz były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Kasiulak23

Posty: 25

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

czertusik

Posty: 21