Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Witajcie, jak pewnie wielu z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka ważnych kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd natomiast zależy mi oby obejrzeć film natomiast przy okazji pokazać go rodzinie.

Uleczek4

Posty: 16

 
Poszukuję podobnej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Biudzibudzio

Posty: 26

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

WTFurdoin

Posty: 22

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odszukać u babci. Wiem, ze jest taka opcja niemniej jednak nie mam konkretnego rozwiązania.

lukasabat

Posty: 20

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca świetna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

irek157

Posty: 19

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

Julian

Posty: 15

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyborny prezent.

wicio149

Posty: 17

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w wyśmienitym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

SABUR

Posty: 30

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje wielkich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

howardwebb

Posty: 13