dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

Szukam pomocy lekarskiej w związku z żylakami. Problem początkowo był nieduży ale ostatnio narobiło się tych żył na łydkach bardzo dużo. Gdzie dobrze się tym zajmują jeśli chodzi o Londyn?

bydlus

Posty: 9

 
Ja to stawiam na profilaktykę od jakiegoś czasu i po prostu zacząłem dbać o siebie i nie choruję. Inna dieta, codziennie jakiś trening (albo siłownia, albo idę pobiegać), rzuciłem palenie, alkohol tylko okazyjnie i od razu mi wyniki badań poszły w górę.

gruszk56

Posty: 16

 
Teraz z żylakami można się w miarę fajnie uporać. Pamiętam że jak w Polsce moja babcia szukała pomocy już jakieś 20 lat temu to naprawdę to leczenie wyglądało bardzo słabo, metody rodem z komuny.

rz3zn!k

Posty: 5

 
Jestem na świeżo po zabiegu na żylaki w klinice w Clapham i pierwsze odczucia są na plus. Jak taki zabieg wygląda ile kosztuje itd. wszystko masz podane na stronie kliniki -sw11clinic-clapham.co.uk/varic. Warto tutaj poszukać pomocy, mają doświadczenie, są rzeczywiście dokładni. Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak to będzie za miesiąc czy dwa jak się będą nogi zachowywać po takim czasie.

Kowalski

Posty: 19

 
Moja ciotka to się z żylakami męczy od lat. Już nie jestem w stanie policzyć jak dużo miała operacji ale trochę tego było. Oczywiście ona leczy się w Polsce więc pewnie też z jakością tych zabiegow mogło być różnie możliwe że na zachodzie w Niemczech czy w Uk by jej bardziej pomogli.

NEO-MAxi34

Posty: 8

 
Ogólnie ludzie teraz mają problemy z krążeniem co się przekłada też na to jak wyglądają żyły. Ponoć coraz młodsze osoby mają zawały, już wcale nie jest to problem osób po 60 tce ale nawet 40 latków.

masazzer4

Posty: 13

 
Sporo ludzi ma żylaki, ale mały procent ma rzeczywiście duże i typowo chorobowe. Teraz z tego co wiem to są w ogóle różne metody usuwania , ale co i jak, który zabieg najlepszy to tutaj nie podpowiem. Sporo o tym piszą w necie .

Skorpion561

Posty: 21

 
Nie za bardzo wiem gdzie się akurat z żylakami zgłosić. Jeśli chodzi o lekarza rodzinnego czy dentystę to bym wiedział do kogo sobie podjechać ale żylaki to już grubszy kaliber, trudna sprawa.

Gucio

Posty: 12

 
W Polsce bym wiedział gdzie się zwrócić po pomoc przy żylakach ale w Anglii jestem dopiero od roku więc nie pomogę.

djramu

Posty: 22