jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Pytanie mam co do stomatologów - gdzie się zapisać na wizytę? Mam kilka zębów to zrobienia, może nie jest to specjalnie piekąca paląca sprawa ale też chciałabym to miarę sprawnie szybko ogarnąć.

Mmatckhew

Posty: 3

 
Na dobrego dentystę to jest ciężko trafić. Niby tych gabinetów są setki albo i tysiące ale znalezienie kogoś naprawdę delikatnego który jeszcze zna się na swojej pracy i ma pewną rękę to czasami graniczy z cudem.

mniszko

Posty: 11

 
Dla mnie stomatologia to bardzo dziwna specjalizacja. Juz wolałbym być ortopedą, lekarzem rodzinnym, czy tam laborantem...ale grzebanie ludziom w zębach to musi być wyjątkowo trudna robota, a jednocześnie bardzo precyzyjna.

Kruk

Posty: 15

 
W sumie znalezienie polskiego lekarza polskiej pielęgniarki czy polskiego budowlańca na Wyspach to czasami jest dużo prostsze niż znalezienie rodowitego Anglika w tych specjalizacjach. Bardzo multikulturowy jest to kraj.

QQrydza

Posty: 7

 
Nie wiem gdzie się zgłosić powiem szczerze, jeszcze u dentysty w Londynie nie byłam ale też z drugiej strony mieszkam tutaj dopiero od roku.

Anno Domini

Posty: 20

 
Akurat w UK to jeszcze w ogóle nie byłem u żadnego lekarza także nie doradzę. Ale jest sporo polskich placówek z tego co mi mówili ludzie którzy tutaj mieszkają już od dawna. Są takie polskie enklawy, miasta w mieście.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Najbardziej nie lubię jak dentysta coś do mnie mówi, a w zasadzie to się wypytuje jak leżę z wacikami w buzi..ja nie wiem jak on chce żebym mu wtedy odpowiedział? :)

dobasz

Posty: 7

 
Polecam gabinet w Tooting (tu masz namiar do nich dentistnearme.dentist). Bardzo dobra opieka sympatyczne, takie serdeczne podejście do drugiego człowieka. Bardzo mi się tutaj podoba, zrobili mi już kilka zębów, na najbliższej wizycie mam mieć robione wybielanie. Bardzo jestem ciekawa efektów.

Dzidzidek

Posty: 17

 
Ceny za dentystę w UK może najniższe nie są ale przynajmniej tutaj człowiek ma pewność że dostanie znieczulenie, a w Polsce to róznie bywa. Sam mam znajomego stomatologa w PL który mówi że jak go jakiś pacjent wkurzy to mu znieczulenia daje mniej...

Becik45

Posty: 9