gdzie w toruniu zrobić licówki

gdzie w toruniu zrobić licówki

Może ktoś z Was robił sobie implanty w Toruniu albo gdzieś w Kujawsko – Pomorskim i może polecić stomatologa? Zależy mi na systemie all on 6 i zastanawiam się jak to ewentualnie może być wykonane. Jak możecie coś poradzić pod tym kątem to dajcie znać.

Kruczek23

Posty: 1

 
Rzeczywiście dobrze wykonane licówki będą poprawia wygląd uzębienia więc warto poszukać kogoś kto faktycznie będzie w stanie to na odpowiednim poziomie zrobić.

cicusss

Posty: 16

 
Można liczyć na takich specjalistów, którzy na stomatologii estetycznej się skupiają. Pod kątem efektów takich zabiegów to będzie najlepszy wybór.

@_yyy111

Posty: 14

 
Doświadczenie pewnie przy licówkach będzie miało znaczenie więc takiego stomatologa staraj się dla siebie szukać.

EeZnak

Posty: 4

 
U mnie bardzo dobry efekt jeśli chodzi o koronki w gabinecie na Ugory u doktora Drosd - www.drosd.pl. Świetny specjalista od stomatologii estetycznej więc jak liczysz na to, że zęby będą wyglądać lepiej.

krusztu

Posty: 21

 
Przy kwestiach estetyki uśmiechu faktycznie warto takich specjalistów szukać starannie, by mieć kogoś kto zaproponuje indywidualne metody i pozwoli osiągnąć dobre efekty.

hubertus

Posty: 2

 
Rzeczywiście umiejętność pracy z uśmiechem nie będzie prosta, nie tylko leczenie uzębienia będzie wystarczające, trzeba jeszcze wiedzieć jak działać, by to przynosiło efekty na polu estetyki a to już takie proste nie będzie.

Alfonsik5

Posty: 7

 
Faktycznie jeśli chodzi o zabiegi związane z implantami to dają duże możliwości, choć trzeba się liczyć z tym, że to również generuje spore koszty jeśli chodzi o wykonanie implantów.

labuh

Posty: 19

 
Jak chcesz odmienić uśmiech to szukaj kogoś kto faktycznie ma doświadczenie w takich metamorfozach i skupia się właśnie na stomatologii estetycznej.

Kruk

Posty: 7

 
Zobacz sobie jakieś miejsca w swojej okolicy, gdzie stomatolodzy prowadza działania w zakresie stomatologii estetycznej. Temat dobrze się rozwija i jest spore zainteresowanie takimi usługami więc będzie szansa na to, że takiego stomatologa uda się znaleźć.

Dziadek

Posty: 3