jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Stomatolog w Londynie – gdzie szukać dobrego? Szukam tak ogólnie dla rodziny, to nie jest jakaś pilna sprawa ale od jakiegoś czasu mieszkamy w UK i dobrze byłoby wiedzieć gdzie podjechać w razie potrzeby.

zenek744

Posty: 7

 
W Londynie jest dobra klinika w Clapham gdzie można mieć kontakt z polskojęzyczną obsługą. Jeżdżę tutaj do dentysty od paru miesięcy . Na sw11clinic-clapham.co jest cała oferta stomatologiczna. Dobry dojazd, nowoczesne wyposażenie, sympatyczni ludzie.

Abaddon616

Posty: 17

 
Akurat mam znajomego polaka który chce w Londynie założyć swój gabinet stomatologiczny ale wciąż jest na etapie załątwiania. W każdym razie jak już ruszy to na pewno się do niego na przegląd umówię....ma mieć zniżkę po znajomości ;-))

Babeczka

Posty: 8

 
My to chyba będziemy musieli pomyśleć nad aparatem ortodontycznym dla młodszego synka. Coś mu te ząbki nie rosną prosto, zwłaszcza kły się wykręcają...a takie prostowanie to pewnie nie są małe koszty, co?

labuh

Posty: 7

 
Nie za bardzo kojarzę lekarzy w Londynie, bo też jeszcze nigdy nie musiałem się leczyć odkąd mieszkam na Wyspach. Raz byłem u dentysty ale to akurat było w Liverpoolu – pomieszkiwałem w mieście Beatlesów przez parę miesięcy.

Radziu

Posty: 15

 
W UK jest bardzo fajnie rozwiązany system opieki zdrowotnej podobnie zresztą jak system podatkowy jest bardziej przyjazny człowiekowi. Oby Polska poszła w tym kierunku.

Franuś

Posty: 21

 
Dużo jest tych różnych klinik i gabinetów w Londynie. Zresztą samo miasto to jest wielki konglomerat, od kilka lat się go uczę i ciągle mam wrażenie że nie znam miasta...i dość łatwo jestem w stanie się tu zgubić. Zwłąszcza jak pojadę na Fulham..

Adi666

Posty: 21