gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

TomekK

Posty: 4

 
Najlepsze są suknie uszyte na miarę, bo jednak każda kobieta ma inną budowę ciała, jedne panie są drobniejsze na górze, za to na dole rozmiar już noszą większy i projekt sukienki musi to brać pod uwagę.

reavan

Posty: 10

 
Moja mama ma dryg do krawiectwa i projektowania, więc kilka sukni zrobiła mi ona. Powiem szczerze że równie dobrze mogłaby je wystawić na sprzedaż i skasować za nie setki zł, ale ona nie chce.

alus

Posty: 8

 
A szukałaś w Isel Onir? Na facebooku ich znalazłam ( facebook.com/IselOnir-875955792589761) Super miejsce z sukniami dla kobiet i dla dziewczynek. Mam stąd dwie kreacje wieczorowe i też swojej córce zamawiałam tutaj szycie sukni balowej do jej występu szkolnego. Córa zachwycona, wyglądała bosko w swojej kreacji!

ciumar1

Posty: 7

 
Suknie teraz szyją bardzo różne, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było za granicą kupować takie kreacje bo w Polsce niczego w sklepach nie było. Ewentualnie szyło się samemu. Pamiętam te czasy. Chyba już jestem stara ;>

Gucio

Posty: 15

 
Najbardziej mnie zawsze denerwuje w sukienkach które kupuję w sieciówkach najczęściej na jakieś wesela że się podwijają podczas tańca. Macie na to jakiś patent? Jaki typ sukienki powinien się najlepiej sprawdzać podczas ruchu? Ja głównie biorę tzw. bombki.

masazzer4

Posty: 13

 
Mi jest się ciężko wpasować w sukienkę żeby jednocześnie dobrze wyglądać i dobrze że się w takiej kreacji czuć. Zazdroszczę kobietom w moim wieku i smukłej linii....ja po ciążach nie wróciłam do dawnych rozmiarów.

David

Posty: 17

 
Nie ma czegoś takiego jak sylwetka która nie nadaje się do noszenia sukienek. Wszystko jest kwestią odpowiedniego dopasowania. A mam dużo koleżanek które twierdzą że nie noszą sukienek bo nie mają odpowiednio dobrej linii.

bydlus

Posty: 9