Rzemień, gdzie ?

Rzemień, gdzie ?

Szperam w sieci w poszukiwaniu ozdóbek typu rzemień, bransoletki itp. Może macie coś do zaproponowania? Nie chodzi mi o drogie gadżety, a takie na studencką kieszeń:)

dubuś_90

Posty: 12

 
Na buntownika nie dasz rady. Mój też do jakiegoś czasu grzecznie zakładał szelki do spodni i było dobrze. Z czasem zaczął je ściągać podczas zabawy. Zmieniłam na inne. Kupiliśmy je razem, wybrał sobie na stronie takie, które mu się najbardziej spodobały i teraz raczej nie ma problemu. Może to działa:)

Różyczka

Posty: 16

 
Wbrew temu, co sądzą inni lubię czasami założyć szelki do spodni. Niektórym brak po prostu odwagi, żeby zrobić taki krok do pracy. Do mniej formalnego ubrania też fajnie wyglądają. Polecam mieć taki gadżet w domu:)

Klarka

Posty: 10

 
Właśnie zrobiłem pierwszy krok w stronę elegancji męskiej. Kupiłem szelki do spodni, a panie u mnie w pracy oniemiały z wrażenia. Nawet nie wiedziałem, że takie szeleczki tak mogą działać na kobiety. Taki ze mnie teraz makler jest:) Hehe

suprafull

Posty: 24

 
Nigdy nie zwracałam uwagi na to, jakie gumki do włosów kupuję i zakładam swojej córeczce, dopiero fryzjerka zwróciła mi uwagę, że ma zniszczone włosy przez kiepskie gumki. Wszystkie recepturki wyrzuciłam, choć są kolorowe i piękne. Już widać poprawę. Patrzcie mamusie, co kupujecie swoim dzieciakom.

Pulpit

Posty: 27

 
Na buntownika nie dasz rady. Mój też do jakiegoś czasu grzecznie zakładał szelki do spodni i było dobrze. Z czasami zaczął je ściągać podczas zabawy. Zmieniłam na różne. Kupiliśmy je razem, wybrał sobie na stronie takie, które mu się najbardziej spodobały i teraz raczej nie ma problemu. Może to działa:)

Dyduś45

Posty: 24

 
Tu można wybrać szelki męskie których się nie powstydzisz. Duży wybór, solidny producent http://www.matisklep.pl/pol_m_SZELKI-148.html. Mam nadzieję, że i wam przyda się adres tego sklepu, bo mają fajne różności. Sami oceńcie.

Ciapek

Posty: 12

 
Kupując gumki do włosów sprawdzajcie czy są elastyczne. Ja dałam się nabrać, iż niby to gumki pierwsza klasa, a później okazało się, iż w ogóle na włosy nie da się ich założyć. Na zdjęciu wyglądały spoko. Jak dla mnie najlepsze są frotki, sprawdzone, miękkie i nie ciągną włosów.

Odi

Posty: 13