Projektowanie ubiorów

Projektowanie ubiorów

Dzień dobry. Mam pilną prośbę. Jeżeli znacie kogoś godnego polecenia lub sami się zajmujecie projektowaniem ubiorów, chętnie skorzystam :) Dajcie znać, z góry dziękuję.

Namo

Posty: 8

 
To kobieta, której bez problemu można zawierzyć swoje biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej dziś mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej własnej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl.

amazonn6

Posty: 12

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, że nie utopi się pieniędzy. Nieraz też korzystamy z usług projektowania zwłaszcza, jeżeli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, ale jest pewność, że dostaje się rzeczywiście chodliwy projekt, nie ulega wątpliwości wybierając kogoś profesjonalnego.

Gucio

Posty: 11

 
Bardzo cieszę się, że znalazłam ten adres, a raczej ktoś mi go tutaj polecił. Już na samym wstępie jestem zadowolona z perspektyw :) To rzeczowa osoba, która ma pojęcie o projektowaniu odzieży, działa w Łodzi.

okruchowy

Posty: 21

 
Od przyszłego sezonu, właściwie już za chwilę :) ruszam z nowym projektem. Mam małą firmę produkcyjną, kilka maszyn. Sam zająłem się projektowaniem odzieży active. Jak nie wyjdzie, poszukam projektanta.

olboyyy

Posty: 8

 
Na początek były mniejsze wagi produkty, ale w końcu zdecydowaliśmy się na coś większego. Bez pomocy specjalisty przy projektowaniu kolekcji ubiorów nie dalibyśmy sobie rady. Do tego potrzebna jest już konkretna wiedza. Woleliśmy udać się do fachowca, niż kombinować samemu.

grax1

Posty: 18

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) ale jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Dlatego dobrych projektantów traktuję z ogromnym szacunkiem.

BrumBrum2

Posty: 21

 
Super pomysł takie projektowanie ubiorów, ale w moim wypadku jak na razie to chyba za droga usługa. Wiadomo, że lepiej jest mieć sprawdzone pomysły od fachowca :) ale wiadomo, że nie do końca każdego jest stać na takie usługi i „orze jak może” :) Jak będę miała większy budżet to na pewno skorzystam, nawet z czystej ciekawości.

Makus16

Posty: 10